x
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
Facebook Yorumları

Arı Sütü 250 gram

Arı Sütü
Arı Sütü 250 gram
  • Arı Sütü 250 gram
  • Arı Sütü 250 gram
Yorum Yaz
Ürün Fiyatı: 140,00 TL
Havale İle:133,00 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:140,00 TL
4.2
Adet
 

Müşterilerimizin bir bölümü kilogramlık arı sütü fiyatı bütçemizi zorluyor, daha uygun hale getirebilir misiniz şeklinde isteklerde bulundu. Bizler de ballı çarşı olarak arı sütünün satış formunda yenilikler yaptık. Bundan sonra arı sütünü 250 gramlık özel formumuzda satışa sunmaktayız. Arı sütünü ışık geçirmeyen; Türk Gıda Kodeksi uygunluk belgeli plastik şişemizin etrafına aliminyum folyo ile kaplayıp sizlere sunmaktayız. ARI SÜTÜ KULLANIM ŞEKLİ, DOZU VE SAKLAMA KOŞULLARI:

Arı sütünü iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem ise; sabah ve-veya akşam saf arı sütünü dilinizin altına alarak yaklaşık 30 saniye tutmak, daha sonra isteğe bağlı olarak bir miktar su ile yutmaktır. Eğer saf haliyle kullanmakta sıkıntı yaşarsanız, bir miktar saf bal ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Birçok arı sütü kullanıcıları da bal ile birlikte isteğe bağlı olarak öğütülmüş keten tohumu,öğütülmüş üzüm çekirdeği gibi takviyelerle destekleyerek kullanmaktadırlar.

Günlük doz olarak yetişkinlerde 8-10 gr.yeterli olmaktadır. Ağır işlerde çalışanlar ve yoğun fiziksel aktiviteler şeklinde spor yapanlar dozu 30 gr.'a kadar çıkarabilirler. Çocuklarda ise yaşa ve doktor tavsiyesine göre yetişkin dozunun 1/4 'ü olarak kullanılmalıdır.

Arı sütü donmuş şekilde 18 ay bozulmadan saklanabilmektedir. Buzdolabında rafta ise 1,5-2 ay bozulmadan durabilir. Kullanan kişi sayısına ve dozuna bağlı olarak, arı sütünüzü haftalık kullanım miktarlarına bölerek ayrı bir kaba aktarabilirsiniz. Geride kalan miktarı da yine derin dondurucunuza koyabilirsiniz. Bu arada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar:

Arı sütünü kullanırken kesinlikle metalle temas olmamalıdır. Tahta veya sert plastik kaşık kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca arı sütü ışık görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

Alerjik bünyesi olanlar özellikle saman alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

Arı sütü hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


Önemli Not: Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi  veya önleme amacı ile kullanılamaz. Ürünümüz gıda takviyesi niteliğinde ek besindir. İlaç olarak tüketilemez. Doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. 

GÜVENLİK

KURUMSAL
     

Satış,Teslimat ve İade Hakkımızda
Üyelik Sözleşmesi Müşteri Hizmetleri
Satış Sözleşmesi İletişim
Gizlilik ve Güvenlik  
   
   
   

 

Etiketler:  Arı Sütü, Bal, Polen, Organik Bal, Propolis, Kestane Balı, Kaçkar Balı, Karakovan Balı, Bitkisel Yağlar

Bu sitenin içeriği ve görselleri yasal yollarla korunmaya alınmış olup , içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması suç teşkil etmektedir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.