Arı Sütü 250 gram

Fiyat
:
250,00 TL
Havale ile
:
237,50 TL
- Tavsiye ederim - , Sekiz yıldır yüksek kolestrol tedavisi görüyorum.Kullandığım ilaçlar zaman zaman halsizlik yapmakta.Damadımın tavsiyesi üzerine arı sütünü kullanmaya başladım.Şükürler olsun hem kolestrol değerlerimde ciddi düzelmeler oldu,hem de kendimi daha zinde hissediyorum.Sağ olasın evladım.
5/ 5
- Ürünü ve satıcıyı tavsiye ederim - , Bize arı sütünü bozulmadan düzgün ve hızlı bir şekilde gönderen ekibe teşekkürler.
5/ 5
- Sorunsuz teslimat - , Satın aldığım arı sütünü hızlı ve sorunsuz teslim aldım. Ayrıca arı sütünün fiyatı da birçok siteye göre daha uygun.Güvenilir satıcı, teşekkür ederim.
5/ 5
- Arı sütünü babam için satın aldım - , Bir aydan daha uzun bir süre evvel ameliyat olan babam için ballı çarşıdan arı sütü almıştık.Babam kullandığı süre boyunca kendini aha iyi hissettiğini söyleyince tekrar sipariş verdim.Sorunsuz bir şekilde arı sütü elimize ulaştı.Bu kez babamla birlikte biz de arı sütünü kullanacağız.
5/ 5
- Saf arı sütü, sorunsuz ve hızlı kago - , Altı ay önce ballı çarşıdan 250 gramlık arı sütü almıştım.Siparişimi aynı gün kargoya verdiler ve ertesi günü elime ulaştı.Bu konuda göstermiş oldukları titizlik için teşekkür ederim.Arı sütünden memnun kaldım ve kiloluk siparişi verdim. O da hızlı ve sorunsuz elime ulaştı.Kaçkar balı ile karıştırıp kullanıyorum, çok ama çok memnunum.
5/ 5
4.2361111111111 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (72)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Müşterilerimizin bir bölümü kilogramlık arı sütü fiyatı bütçemizi zorluyor, daha uygun hale getirebilir misiniz şeklinde isteklerde bulundu. Bizler de ballı çarşı olarak arı sütünün satış formunda yenilikler yaptık. Bundan sonra arı sütünü 250 gramlık özel formumuzda satışa sunmaktayız.    ARI SÜTÜ KULLANIM ŞEKLİ, DOZU VE SAKLAMA KOŞULLARI:

  Arı sütünü iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem ise; sabah ve-veya akşam saf arı sütünü dilinizin altına alarak yaklaşık 30 saniye tutmak, daha sonra isteğe bağlı olarak bir miktar su ile yutmaktır. Eğer saf haliyle kullanmakta sıkıntı yaşarsanız, bir miktar saf bal ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Birçok arı sütü kullanıcıları da bal ile birlikte isteğe bağlı olarak öğütülmüş keten tohumu,öğütülmüş üzüm çekirdeği gibi takviyelerle destekleyerek kullanmaktadırlar.

  Günlük doz olarak yetişkinlerde 8-10 gr.yeterli olmaktadır. Ağır işlerde çalışanlar ve yoğun fiziksel aktiviteler şeklinde spor yapanlar dozu 30 gr.'a kadar çıkarabilirler. Çocuklarda ise yaşa ve doktor tavsiyesine göre yetişkin dozunun 1/4 'ü olarak kullanılmalıdır.

  Arı sütü donmuş şekilde 18 ay bozulmadan saklanabilmektedir. Buzdolabında rafta ise 1,5-2 ay bozulmadan durabilir. Kullanan kişi sayısına ve dozuna bağlı olarak, arı sütünüzü haftalık kullanım miktarlarına bölerek ayrı bir kaba aktarabilirsiniz. Geride kalan miktarı da yine derin dondurucunuza koyabilirsiniz. Bu arada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar:

  Arı sütünü kullanırken kesinlikle metalle temas olmamalıdır. Tahta veya sert plastik kaşık kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

  Ayrıca arı sütü ışık görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

  Alerjik bünyesi olanlar özellikle saman alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

  Arı sütü hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


  Önemli Not: Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi  veya önleme amacı ile kullanılamaz. Ürünümüz gıda takviyesi niteliğinde ek besindir. İlaç olarak tüketilemez. Doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.