x
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
Facebook Yorumları

Arı Sütü 250 gram

Arı Sütü
Arı Sütü 250 gram
  • Arı Sütü 250 gram
  • Arı Sütü 250 gram
Yorumları Oku (42) | Yorum Yaz
Ürün Fiyatı: 185,00 TL
Havale İle:175,75 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:185,00 TL
Sorunsuz teslimat - ,
5/ 5
Siparişini verdiğim arı arı sütü ertesi gün elime ulaştı. Ürün de güzel. tavsiye olunur.
Fiyatı uygun arı sütü - ,
5/ 5
Fiyat-kalite dengesi mükemmel, bu fiyata başka yerde arı sütü bulamadım. Biraz korkarak da olsa satın aldım, memnun kaldım.
Düzgün satıcı - ,
4/ 5
Fiyatı da kendisi de uygun arı sütünü satan ekip için tek kelime yeter: düzdün bir satıcı. Diğer alışverişlerimi de buradan yapacağım.
Tavsiye ederim - ,
5/ 5
Kaliteli ürün satıyorlar, işlerini iyi takip ediyorlar, en önemlisi sorduğum sorulara mantıklı ve düzgün cevap veriyorlar. Arı sütü almak isteyenlere tavsiye ederim
Fiyatı da kendisi de iyi arı sütü - ,
4/ 5
Fiyat ve kalite dengesine baktığınızda, gerçekten çok iyi ürün. Güvenerek kullanabilirsiniz.
Fiyatı uygun arı sütü - ,
4/ 5
Fiyatı ve teslimat süresi çok iyi.
kullanım - ,
3/ 5
geçen hafta bu ürünü aldım, yalnız hala nasıl kullanmam gerektiği konusunda emin değilim. Tahta bir çay kaşığı kadar alıp dil altımda 30sn bekletip yutuyorum ama biraz zor geliyor, siz nasıl kulllanıyorsunuz genel olarak?
Biz bu arı sütünü çok sevdik - ,
5/ 5
Yıllardır düzenli olarak saf arı sütü kullanıyoruz. Çok memnunuz.
Harika ürün, hızlı kargo - ,
5/ 5
Hakiki arı sütü, hızlı kargo.Süper.
Uygun fiyatlı arı sütü - ,
5/ 5
Fiyatı uygun, kaliteli ve hızlı kargo.
Hesaplı - ,
5/ 5
Fiyatı ve kalitesiyle hesaplı ve iyi bir arı sütü.Rahatlıkla satın alabilirsiniz.
Süratli ve düzgün teslimat - ,
5/ 5
Pazar günü verdiğim siparişim bugün elime ulaştı.Sorunsuz ve hızlı teslimat sağlayan firmaya teşekkür ederim.
Kaliteli arı sütü - ,
5/ 5
Fiyatı ve kalitesi çok iyi olan arı sütü.Korkmadan alışveriş yapabilrsiniz.Siparişimi de çabuk ve düzgün teslim aldım.
Toz arı sütü daha kullanışlı - ,
4/ 5
Balli çarşıdan daha önce toz arı sütü satın aldım.Ürün çok güzeldi.Geçen ay sıvı arı sütü aldım ama bana saklaması ve hazırlaması zor geldi.Bence bizler gibi çalışan kişilere toz arı sütünü tavsiye ederim.
Gerçek arı sütü ve uygun fiyat - ,
5/ 5
Uygun fiyatlı gerçek arı sütü almak isteyenlere tavsiye ederim.Siparişimi hızlı bir şekilde teslim ettiler.
Başlangıçta arı sütüne güvenemedim - ,
5/ 5
Piyasada o kadar fazla sahte ürün var ki saf arı sütü alırken çok düşündüm.Denemek için 250gr.arı sütü aldım.Çok beğendim.Artık kiloluk arı sütü satın alıyoruz,ailece istifade ediyoruz.
Karışımda kullanıyorum çok iyi - ,
5/ 5
Dört yıldır düzenli olarak arı sütü-bal-polen karşımı hazırlayıp tüm aile kullanıyoruz.Bizler çok memnunuz.
Saf arı sütü, sorunsuz ve hızlı kago - ,
5/ 5
Altı ay önce ballı çarşıdan 250 gramlık arı sütü almıştım.Siparişimi aynı gün kargoya verdiler ve ertesi günü elime ulaştı.Bu konuda göstermiş oldukları titizlik için teşekkür ederim.Arı sütünden memnun kaldım ve kiloluk siparişi verdim. O da hızlı ve sorunsuz elime ulaştı.Kaçkar balı ile karıştırıp kullanıyorum, çok ama çok memnunum.
Denemek için arı sütünü aldım, güzel - ,
4/ 5
Arı sütü almak için internette çok araştırma yaptım.Fiyat olarak uygun olan siteleri telefonla tek tek aradım.Bana arı sütü hakkında en düzgün ve ciddi cevapları ballı çarşı verdiği için siparişini verdim. Hızlı bir şekilde siparişimi gönderdiler. Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum, az da olsa kendimi daha iyi hissediyorum.En azından yataktan daha dinç kalkıyorum.
Arı sütünü babam için satın aldım - ,
5/ 5
Bir aydan daha uzun bir süre evvel ameliyat olan babam için ballı çarşıdan arı sütü almıştık.Babam kullandığı süre boyunca kendini aha iyi hissettiğini söyleyince tekrar sipariş verdim.Sorunsuz bir şekilde arı sütü elimize ulaştı.Bu kez babamla birlikte biz de arı sütünü kullanacağız.
Arı sütü siparişimi hızlı gönderdiler - ,
4/ 5
Uzun süredir arı sütü kullanıyorum. Ürüden çok memnunum.Daha önce farklı bir siteden arı sütü almıştım, ama siparişimi bir haftada gönderdiler. Nette ballı çarşıyı buldum. Yetkilisi ile görüştükten sonra kendilerine güvenip sipariş verdim. Arı sütüm ertesi günü elime ulaştı. Çok teşekkür ederim.
Fırsat ürünü olarak arı sütünü satın aldım - ,
4/ 5
Geçen hafta satın aldığım arı sütü hızlı ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Ürünü de güzel. Ballı çarşıya hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim.
Fiyatı en uygun arı sütü - ,
4/ 5
İnternette fiyat ve kalite olarak en uygun arı sütünü ballı çarşıda buldum.
Arı sütü elime hızlı ulaştı - ,
4/ 5
Dün siparişini verdiğim arı sütünü bugün öğlen saatlerinde teslim aldım. Hızlı ve sorunsuz gönderi. Güvenilir satıcı.
Fiyatı uygun arı sütü - ,
4/ 5
Hem fiyatı uygun, hem de hızlı kargo.
Sipariş erken elime ulaştı - ,
3/ 5
Arı sütü siparişini verdikten sonra ertesi gün elime ulaştı. Teşekkür ederim.
Güvenilir arı ürünleri satıcısı - ,
4/ 5
Daha önce ballı çarşıdan kaçkar balı satın aldım.Çok lezzetli ve gerçek bir baldı. şimdi de arı sütü siparişi verdim. Arı sütünü de hızlı ve sorunsuz ulaştırdılar. Güvenilir arı ürünleri alınabilecek bir yer.
Sorunsuz teslimat - ,
5/ 5
Satın aldığım arı sütünü hızlı ve sorunsuz teslim aldım. Ayrıca arı sütünün fiyatı da birçok siteye göre daha uygun.Güvenilir satıcı, teşekkür ederim.
Siparişim zamanında geldi - ,
4/ 5
İşini takip eden dürüst satıcı, siparişimi gününde gönderdiler.
Ballı çarşı sözünü tuttu - ,
4/ 5
Kendilerine arı sütü siparişini verdiğim zaman ertesi gün ürünü almam gerektiğini, yurtdışına götüreceğimi belirtmiştim.Sorunsuz bir şekilde bana bir gün içerisinde arı sütümü gönderdiler. Almanyadaki dayım da ürünü çok beğendi.
Ürünü ve satıcıyı tavsiye ederim - ,
5/ 5
Bize arı sütünü bozulmadan düzgün ve hızlı bir şekilde gönderen ekibe teşekkürler.
Bu arı sütü çabuk bitti - ,
4/ 5
Bisiklet sporcusuyum. Bir dostumun tavsiyesi üzerine arı sütü kullanmaya başladım. Ancak 250 gramlık arı sütü bana az geldi. Yarın kiloluk arı sütü siparişini vereceğim.
Bu kadar hızlı gönderi beklemiyordum - ,
3/ 5
Fırsat ürünü satış yapan birçok siteden alışveriş yaptım.Ancak bir çoğu ellerinde ürün kalmadığını en kısa zamanda göndereceğiz gibi ibarelerde bulundular.Bu siteden de alışveriş yaparken aynı durumla karşılaşacağımı zannetim.Ama yanılmışım.Siparişi verdiğim gün kargoya verdiler.Bu itinalı gönderi için teşekkür ederim.
Denemek için almıştım - ,
3/ 5
Bir ay önce denemek adına bu arı sütünden satın aldım.Memnun kaldım.Kiloluk siparişi vereceğim.Tüm aile olarak kullanmak için.
Siparişimi çabuk gönderdiler - ,
3/ 5
Dün akşam siparişini verdiğim arı sütünü bugün öğlen teslim aldım. Ballı çarşıya bu hizmetinden dolayı teşekkür ederim.
Arı sütü gerçekten harika - ,
4/ 5
Bizim buradaki arıcı arkadaşlardan az da olsa temin ettiğimiz bu harika ürünü herkese tavsiye ederim. Kullandıkça arı sütünün yararlarını göreceksiniz.
Arı sütü saçlarımı canlandırdı - ,
4/ 5
Şampuanımın içine katarak kullandığım arı sütü sayesinde saçlarımın dökülmesi azaldı. Saç dökülme problemimde bana yardımcı olan arı sütünden çok memnun kaldım. Ayrıca bu sıcak havalarda ürünü bozulmadan termos ile gönderen ballı çarşı ekibine teşekkür ederim.
İnşallah bu sefer mutlu sonu göreceğiz - ,
3/ 5
Eşimle birlikte üç sene içinde iki kez kısırlık tedavisi gördük.Maalesef ikisinde de olumlu sonuç alamadık.Bu sıkıntımızı da herkese anlatamadığımız için ayrı bir sıkıntı yaşıyorduk.Eşimin uzaktan akrabası olan bir teyzemiz bize arı sütü-polen karışımı denememizi söyledi.Biz de internette ballı çarşıdan bu ürünleri almaya karar verdik.75 günlük bir kürden sonra doktorumuza gittik.Eşimin bir aylık hamile olduğunu öğrendik.Umarım bu sefer yüzümüz gülecek.
Çok rahatladım - ,
4/ 5
Yaklaşık dört yıldır duedonum ülseri tedavisi için ilaç kullanıyorum.Ama üç aydır özellikle yemek sonrası midemde yanma ve reflu olma sıklığı arttı.O dönemde eltim arı sütü kullanmamı önerdi.İlk zamanlar kullanımı için tereddüt ettim.Ancak iki aydır arı sütünü bal ile karıştırıp aç karnına yemekteyim.Çok şükür mide yanmalarım ve reflu olma sıklığım yok denecek kadar azaldı.
Tavsiye ederim - ,
5/ 5
Sekiz yıldır yüksek kolestrol tedavisi görüyorum.Kullandığım ilaçlar zaman zaman halsizlik yapmakta.Damadımın tavsiyesi üzerine arı sütünü kullanmaya başladım.Şükürler olsun hem kolestrol değerlerimde ciddi düzelmeler oldu,hem de kendimi daha zinde hissediyorum.Sağ olasın evladım.
Saçlarıma çok iyi geldi - ,
4/ 5
Yaklaşık iki aydır saçlarım tel tel dökülmye başlamıştı.Buraya gelen rus turistlerden biri şampuan ile arı sütünü karıştırmamı tavsiye etti.Pek inanmadım ama denemekten birşey olamayacağına karar verdim.Ballı çarşıdan Cüneyt Bey de bana tavsiye etti.Arı sütünü aldım.Kullandım saç dökülmelerim çok çok aza indi.
Kayınpederime iyi geldi - ,
3/ 5
Eşimin ailesi Trabzonlu.Kayınpederimde şeker hastalığı var.Memleketlerinden her yıl arı sütü geliyordu.Bu sene gelmedi.İnternetten araştırdık ama tedirgindirdik gerçek mi değil mi.Kayınpederim buradan aldığımız arı sütünü yedi ve çok beğendi.Şekeri de normale döndü şükür.
4.2380952381 Tavsiye et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
 

Müşterilerimizin bir bölümü kilogramlık arı sütü fiyatı bütçemizi zorluyor, daha uygun hale getirebilir misiniz şeklinde isteklerde bulundu. Bizler de ballı çarşı olarak arı sütünün satış formunda yenilikler yaptık. Bundan sonra arı sütünü 250 gramlık özel formumuzda satışa sunmaktayız.  ARI SÜTÜ KULLANIM ŞEKLİ, DOZU VE SAKLAMA KOŞULLARI:

Arı sütünü iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem ise; sabah ve-veya akşam saf arı sütünü dilinizin altına alarak yaklaşık 30 saniye tutmak, daha sonra isteğe bağlı olarak bir miktar su ile yutmaktır. Eğer saf haliyle kullanmakta sıkıntı yaşarsanız, bir miktar saf bal ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Birçok arı sütü kullanıcıları da bal ile birlikte isteğe bağlı olarak öğütülmüş keten tohumu,öğütülmüş üzüm çekirdeği gibi takviyelerle destekleyerek kullanmaktadırlar.

Günlük doz olarak yetişkinlerde 8-10 gr.yeterli olmaktadır. Ağır işlerde çalışanlar ve yoğun fiziksel aktiviteler şeklinde spor yapanlar dozu 30 gr.'a kadar çıkarabilirler. Çocuklarda ise yaşa ve doktor tavsiyesine göre yetişkin dozunun 1/4 'ü olarak kullanılmalıdır.

Arı sütü donmuş şekilde 18 ay bozulmadan saklanabilmektedir. Buzdolabında rafta ise 1,5-2 ay bozulmadan durabilir. Kullanan kişi sayısına ve dozuna bağlı olarak, arı sütünüzü haftalık kullanım miktarlarına bölerek ayrı bir kaba aktarabilirsiniz. Geride kalan miktarı da yine derin dondurucunuza koyabilirsiniz. Bu arada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar:

Arı sütünü kullanırken kesinlikle metalle temas olmamalıdır. Tahta veya sert plastik kaşık kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca arı sütü ışık görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

Alerjik bünyesi olanlar özellikle saman alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

Arı sütü hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


Önemli Not: Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi  veya önleme amacı ile kullanılamaz. Ürünümüz gıda takviyesi niteliğinde ek besindir. İlaç olarak tüketilemez. Doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. 

GÜVENLİK

KURUMSAL
     

Satış,Teslimat ve İade Hakkımızda
Üyelik Sözleşmesi Müşteri Hizmetleri
Satış Sözleşmesi İletişim
Gizlilik ve Güvenlik  
   
   
   

 

Etiketler:  Arı Sütü, Bal, Polen, Organik Bal, Propolis, Kestane Balı, Kaçkar Balı, Karakovan Balı, Bitkisel Yağlar

Bu sitenin içeriği ve görselleri yasal yollarla korunmaya alınmış olup , içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması suç teşkil etmektedir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.