Arı Sütü Tozu 15 gr.

Fiyat
:
100,00 TL
Havale ile
:
95,00 TL
- Ağrılarıma iyi geldi - , Tüm sahil kesimlerinde oturanların derdi olan nem ve rutubet yüzünden sırt ve boyun ağrılarım çok arttı.Urla da bir arkadaşım aynı sıkıntıya sahipken arı sütü kullanmış ve iyi gelmiş.Bana da tavsiye etti.On beş gündür kulanıyorum.Ağrılarım büyük ölçüde azaldı ve kendimi daha iyi hissediyorum.
5/ 5
- Hızlı kargo - , Satın aldığım arı sütünü hızlı bir şekilde elime ulaştı.
5/ 5
- Arı sütü nasıl kullanılır diye merak ettim - , İnternette arı sütünün nasıl kullanıldığına dair yazı arıyordum. Birçok firma ile görüştüm, ama ballı çarşıdan Cüneyt Bey bana bu ürünle ilgili gerçekten çok düzgün cevaplar verince sipariş ettim. İki gün sonra arı sütü elime ulaştı.Sabahları kahvaltımda müslinin içine katıp tüketiyorum. Gerçekten çok daha enerjik ve dinç hissediyorum kendimi.Az miktarda satın aldığım arı sütü bitince yeniden 50 gramlık kavanoz siparişini verdim. O da sorunsuz elime ulaştı.Teşekkürler.
5/ 5
- Saf ve kullanımı rahat arı sütü - , Sıvı olan arı sütüne göre bana kullanımı daha kolay geldi.Faydasını yeni yeni görmeye başladım.Artık sıvı olanının yerine arı sütü tozunu balla karıştırıp kullanıyorum.
5/ 5
- Sıvı arı sütünden farkı yok - , Uzun süredir toz arı sütünü kullanıyorum.Etkinlik açısından ben bir fark görmedim.Arı sütleri arasındaki fiyat farkı da yüksek olduğu için neden daha fazla para vereyim.
5/ 5
4 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (17)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Toz arı sütünü 15 gr.'lık özel kavanozlar halinde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Arı sütü özel koşullarda içeriğindeki su alınarak (dehidretasyon ) kuru hale getirilir. Daha sonra kurutulmuş olan arı sütü toz şekline getirilir.

  ARI SÜTÜ TOZU KULLANIM ŞEKLİ, DOZU  VE  SAKLAMA  KOŞULLARI: 

  Arı sütü tozunu iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem ise; sabah ve-veya akşam arı sütünü dilinizin altına alarak yaklaşık 30 saniye tutmak, daha sonra isteğe bağlı olarak bir miktar su ile yutmaktır. Eğer toz haliyle kullanmakta sıkıntı yaşarsanız, bir miktar saf bal ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Birçok arı sütü kullanıcıları da bal ile birlikte isteğe bağlı olarak öğütülmüş keten tohumu, öğütülmüş üzüm çekirdeği gibi takviyelerle destekleyerek kullanmaktadırlar.
   
  Günlük doz olarak yetişkinlerde 2-4 gr.yeterli olmaktadır. Ağır işlerde çalışanlar ve yoğun fiziksel aktiviteler şeklinde spor yapanlar dozu 15 gr.'a kadar çıkarabilirler.
  Çocuklarda ise yaşa ve doktor tavsiyesine göre yetişkin dozunun 1/4 'ü olarak kullanılmalıdır.

  Arı sütü toz halinde 18 ay bozulmadan saklanabilmektedir. Buzdolabında rafta ise 1,5-2 ay bozulmadan durabilir. Bu arada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar:

  Arı sütünü kullanırken kesinlikle metalle temas olmamalıdır. Tahta veya plastik kaşık kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.
  Ayrıca arı sütü ışık görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
  Alerjik bünyesi olan kişilerde ve saman alerjisi olanlarda kullanılması tavsiye edilmemektedir.

   

  Önemli Not: Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi  veya önleme amacı ile kullanılamaz. Ürünümüz gıda takviyesi niteliğinde ek besindir. İlaç olarak tüketilemez. Doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.