Toz Arı Sütü 50 gram

Fiyat
:
175,00 TL
Havale ile
:
166,25 TL
- Bence kullanımı kolay - , İki yıldır sürekli olarak arı sütü kullanmaktayım.Daima jel olan şeklinde satın aldım. Ancak toz arı sütünü gördüğümde çok şaşırdım.Ballı çarşı ile görüştükten sonra toz arı sütünü almaya karar verdim. Kullanımı ve saklaması daha kolay, etkinliği aynı.Ben çok memnun kaldım.
5/ 5
- Hızlı kargo - , Ürün çabuk elime ulaştı, ilgili satıcı.
5/ 5
- Terddüt etmeden arı sütü alınacak yer - , Üçüncü kez aynı üründen sipariş verdim.Hibir alışverişte problem yaşamadın.Güvenilir dürüst satıcı.
5/ 5
- Arı sütünü yoğurt ile kullanıyorum - , Daha önceden ballı çarşıdan sıvı arı sütü aldık.Ancak saklama kunusunda sıkıntılarımız oldu.Toz arı sütünün saklaması ve kullanımı bize daha kolay geldi. Biz yoğurtun içierisine karıştırmak suretiyle kullanıyoruz.Çok rahat ve sağlıklı...
5/ 5
- Gerçekten arı sütünün faydasını gördüm - , Gazetede arı sütünün faydaları hakkında bir yazı okudum.Daha önce bu kadar detaylı olarak arı sütü ile ilgilenmemiştim.Merak ettim, satın almaya kalkınca internette ballı çarşıyı gördüm.Site ve ilgili birimdeki arkadaşlarla yapmış olduğum görüşmeler bana güven verdi.Arı sütü siparişimi anında karşıladılar.İki aydır kullanıyorum.Kendimi müthiş diri ve enerjik hissediyorum.
5/ 5
4.0555555555556 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (18)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Arı sütü özel koşullarda içeriğindeki su alınarak ( dehidretasyon ) kuru hale getirilir. Daha sonra kurutulmuş olan arı sütü toz şekline getirilir.

  TOZ ARI SÜTÜ KULLANIM ŞEKLİ, DOZU VE SAKLAMA KOŞULLARI:

  Arı sütünü iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem ise; sabah ve-veya akşam toz arı sütünü dilinizin altına alarak yaklaşık 30 saniye tutmak, daha sonra isteğe bağlı olarak bir miktar su ile yutmaktır. Eğer toz haliyle kullanmakta sıkıntı yaşarsanız, bir miktar saf bal ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Birçok arı sütü kullanıcıları da bal ile birlikte isteğe bağlı olarak öğütülmüş keten tohumu, öğütülmüş üzüm çekirdeği gibi takviyelerle destekleyerek kullanmaktadırlar.Günlük doz olarak yetişkinlerde 2-4 gr.yeterli olmaktadır. Ağır işlerde çalışanlar ve yoğun fiziksel aktiviteler şeklinde spor yapanlar dozu 15 gr.'a kadar çıkarabilirler. Çocuklarda ise yaşa ve doktor tavsiyesine göre yetişkin dozunun 1/4 'ü olarak kullanılmalıdır.
  Arı sütü toz halinde 18 ay bozulmadan saklanabilmektedir.Buzdolabında rafta ise 1,5-2 ay bozulmadan durabilir. Bu arada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar:
    

  Arı sütünü kullanırken kesinlikle metalle temas olmamalıdır.Tahta veya plastik kaşık kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. 
  Ayrıca Arı Sütü ışık görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
  Alerjik bünyesi olan hassas kişiler ve saman alerjisi olanlarda kullanılması tavsiye edilmemektedir.

  Önemli Not: Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi  veya önleme amacı ile kullanılamaz. Ürünümüz gıda takviyesi niteliğinde ek besindir. İlaç olarak tüketilemez. Doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.