x
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
Facebook Yorumları

Toz Arı Sütü 50 gram

Arı Sütü
Toz Arı Sütü 50 gram
  • Toz Arı Sütü 50 gram
  • Toz Arı Sütü 50 gram
Yorumları Oku (16) | Yorum Yaz
Ürün Fiyatı: 150,00 TL
Havale İle:142,50 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:150,00 TL
Fiyatı uygun arı sütü - ,
4/ 5
Kaliteli ve fiyatı uygun arı sütü. Saklaması da kolay.
Toz arı sütünü ilk defa kullandım - ,
3/ 5
Daha önceden sıvı arı sütünü kullanmıştım.Bir de toz arı sütünü denemek için aldım.Sıvı arı sütü bana daha iyi geldi.
Gerçekten arı sütünün faydasını gördüm - ,
5/ 5
Gazetede arı sütünün faydaları hakkında bir yazı okudum.Daha önce bu kadar detaylı olarak arı sütü ile ilgilenmemiştim.Merak ettim, satın almaya kalkınca internette ballı çarşıyı gördüm.Site ve ilgili birimdeki arkadaşlarla yapmış olduğum görüşmeler bana güven verdi.Arı sütü siparişimi anında karşıladılar.İki aydır kullanıyorum.Kendimi müthiş diri ve enerjik hissediyorum.
Bu havalarda saklaması daha kolay - ,
4/ 5
Toz arı sütünün saklaması bu sıcaklarda daha kolay olduğu için yaz aylarında sadece toz arı sütü alıyorum.
Siparişini verdiğim arı sütü ertesi gün elime ulaştı - ,
3/ 5
Hızlı ve sorunsuz gönderi
Ürün hızlı elime ulaştı - ,
4/ 5
Arı sütünü siparişi verdikten sonra ertesi gün elime ulaştırdılar.Teşekkürler.
Arı sütünü yoğurt ile kullanıyorum - ,
5/ 5
Daha önceden ballı çarşıdan sıvı arı sütü aldık.Ancak saklama kunusunda sıkıntılarımız oldu.Toz arı sütünün saklaması ve kullanımı bize daha kolay geldi. Biz yoğurtun içierisine karıştırmak suretiyle kullanıyoruz.Çok rahat ve sağlıklı...
Terddüt etmeden arı sütü alınacak yer - ,
5/ 5
Üçüncü kez aynı üründen sipariş verdim.Hibir alışverişte problem yaşamadın.Güvenilir dürüst satıcı.
Arı sütü gerçekten çok faydalı - ,
3/ 5
İnternette arı sütünün faydaları ile ilgili geniş araştırma yaptım.Ana arının beslendiği mucize üründen faydalanmam gerektiğini düşündüm.Arı sütü satanlar arasında siteyi ve telefonla olan diyaloğu ciddi olan ballı çarşıdan satın aldım. İki haftada etkilerini görmeye başladım.
Hızlı kargo - ,
5/ 5
Ürün çabuk elime ulaştı, ilgili satıcı.
Bence kullanımı kolay - ,
5/ 5
İki yıldır sürekli olarak arı sütü kullanmaktayım.Daima jel olan şeklinde satın aldım. Ancak toz arı sütünü gördüğümde çok şaşırdım.Ballı çarşı ile görüştükten sonra toz arı sütünü almaya karar verdim. Kullanımı ve saklaması daha kolay, etkinliği aynı.Ben çok memnun kaldım.
Dürüst satıcı - ,
4/ 5
Dürüst satıcı, hızlı gönderi.Teşekkürler.
Kullanması çok kolay - ,
4/ 5
Eşimle ben uzun süredir saf arı sütü kullanıyoruz. Ama bu toz formu çıkınca bunu kullanmaya başladık.Hem saklaması hem kullanması bize daha pratik geldi.Böyle bir ürünü satışa sundukları için ballı çarşıya teşekkür ederiz.
Arı sütü hızlı iyileşmeye yardımcı oldu - ,
4/ 5
Annem altı ay önce jinekolojik bir rahatsızlıktan ameliyat oldu. Ameliyat sonrası daha hızlı bir iyileşme sağlaması için teyzemin önerisi üzerine arı sütü bal karışımını kullandık. 45 gün sonra annemin hızla eski sağlığına kavuşmasına doktoru bile şaşırdı. Çok şükür.
Arı sütünü kullandıkça faydalarını gördüm - ,
3/ 5
İki yıl önce trafik kazası geçirdim.İki ameliyat ve uzun süren bir fizik tedavi süreci yaşadım.Özellikle fizik tedavisinden döndükten sonra halsiz kalıyordum.İnternette gördüğüm arı sütünü o zamandan beri düzenli kullanıyorum.Sanki daha çabuk iyileştim.
Müşteriyle çok iyi iletişim kuruyorlar - ,
3/ 5
Daha önce hiç arı sütü kullanmadım.Ama yakın bir arkadaşım kullanıyordu ve bana da tavsiye etti.Arı sütü satın almak için internette çok fazla site ile görüştüm,birçoğu yarım yamalak cevap verdi.Ballı çarşı aklıma takılan tüm sorulara düzgün yanıt verdi.Onlardan arı sütünün faydalarını da dinleyince siparişi verdim.Kendilerine teşekkürler.
4 Tavsiye et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
 

Arı sütü özel koşullarda içeriğindeki su alınarak ( dehidretasyon ) kuru hale getirilir. Daha sonra kurutulmuş olan arı sütü toz şekline getirilir.

TOZ ARI SÜTÜ KULLANIM ŞEKLİ, DOZU VE SAKLAMA KOŞULLARI:

Arı sütünü iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem ise; sabah ve-veya akşam toz arı sütünü dilinizin altına alarak yaklaşık 30 saniye tutmak, daha sonra isteğe bağlı olarak bir miktar su ile yutmaktır. Eğer toz haliyle kullanmakta sıkıntı yaşarsanız, bir miktar saf bal ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Birçok arı sütü kullanıcıları da bal ile birlikte isteğe bağlı olarak öğütülmüş keten tohumu, öğütülmüş üzüm çekirdeği gibi takviyelerle destekleyerek kullanmaktadırlar.

Günlük doz olarak yetişkinlerde 2-4 gr.yeterli olmaktadır. Ağır işlerde çalışanlar ve yoğun fiziksel aktiviteler şeklinde spor yapanlar dozu 15 gr.'a kadar çıkarabilirler. Çocuklarda ise yaşa ve doktor tavsiyesine göre yetişkin dozunun 1/4 'ü olarak kullanılmalıdır.

Arı sütü toz halinde 18 ay bozulmadan saklanabilmektedir.Buzdolabında rafta ise 1,5-2 ay bozulmadan durabilir. Bu arada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar:  

Arı sütünü kullanırken kesinlikle metalle temas olmamalıdır.Tahta veya plastik kaşık kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. 

Ayrıca Arı Sütü ışık görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

Alerjik bünyesi olan hassas kişiler ve saman alerjisi olanlarda kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Önemli Not: Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi  veya önleme amacı ile kullanılamaz. Ürünümüz gıda takviyesi niteliğinde ek besindir. İlaç olarak tüketilemez. Doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir.


GÜVENLİK

KURUMSAL
     

Satış,Teslimat ve İade Hakkımızda
Üyelik Sözleşmesi Müşteri Hizmetleri
Satış Sözleşmesi İletişim
Gizlilik ve Güvenlik  
   
   
   

 

Etiketler:  Arı Sütü, Bal, Polen, Organik Bal, Propolis, Kestane Balı, Kaçkar Balı, Karakovan Balı, Bitkisel Yağlar

Bu sitenin içeriği ve görselleri yasal yollarla korunmaya alınmış olup , içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması suç teşkil etmektedir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.