x
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
Facebook Yorumları

Arı Sütü - Bal Karışım

Ballı Karışımlar
Arı Sütü - Bal Karışım
Yorumları Oku (11) | Yorum Yaz
Ürün Fiyatı: 50,00 TL
Havale İle:47,50 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:50,00 TL
Polen de içinde olsaydı - ,
3/ 5
Bu güzel karışımın içinde polen de olsaydı çok daha güzel olurdu.Yine de piyasadaki en iyi arı sütü bal karışımı diyebilirim. Kışın eşim, çocuğum ve benimle birlikte annem kullanıyor.Yazın sadece anneme veriyoruz.
Piyasadaki en güzel arı sütü bal karışımı - ,
5/ 5
Farklı birçok firmanın arı sütü-bal karışımını denedik. Ama bu çok farklı, memnunuz.
Arı sütü bal karışımını tüm aile kullandık - ,
5/ 5
Geçen yıl eylül ayında 6 yaşındaki oğluma arı sütü-bal karışımını başladık.Kasım ayında eşimle biz gribe yakalanınca oğlumuza bulaştırmamak için çabuk iyileşmemiz gerektiğine karar verdik. Kendimize de arı sütü-bal karışımından sipariş verdik. Şükürler olsun ailecek ki mayıs sonuna kadar hiçbir rahatsızlığımız olmadı.
Arı sütü bal karışımını tavsiye ederim - ,
4/ 5
Biz her kış sezonu başlangıcında ailece arı sütü bal karışımı kullanıyoruz.Bütün kışı ailece sağlıklı olarak geçirmemize yardımcı oluyor. Artık tüm sene boyunca kullanmaya başladık.Tavsiye ederim.
Bu karışımı ailece kullanıyoruz. - ,
3/ 5
Arı sütü bal karışımını hem ikiz çocuklarıma veriyorum, hem de eşimle ben bu mevsimlerde kullanıyoruz. Ailece çok memnunuz.
Biz memnun kaldık - ,
3/ 5
İki senedir kızım çocuklarına bu arı sütü bal karışımından veriyor. Çok şükür çocuklar soğuk algınlıklarını bile hafif yolla atlattılar.
kullanımı kolay karışım, kesinlikle deneyin - ,
4/ 5
Arı sütü-bal karışımını uzun süredir kullanıyorum. Gerçekten faydalarını görüyorum. Kışın gribe bile yakalanmadım. İnternette bu hazır karışımı görünce çok sevindim. Çünkü karışımı hazırlamak bana çok zor geliyordu. Pratik kullanımı ile bu karışım çok iyi.
Pratik kullanımlı karışım - ,
5/ 5
Yaklaşık beş yıldır felçli anneme arı sütü-bal karışımı hazırlayıp vermekteyim.İnternette tesadüfen bu karışımı buldum.Aynı etkiyi gösteren , beni karışım hazırlamaktan kurtaran bu ürün çok pratik.Bu karışımı bizlere sunan ballı çarşıya teşekkürler.
Çocuklarıma da arı sütü-bal karışımını verdim,süper - ,
3/ 5
İki sene önce kayınpederim böbreklerindeki kistten dolayı ameliyat oldu.Uzun süre kendini toparlayamadı.Bu dönemde Antalya dan bir arkadaşımız arı sütü kullanmamızı tavsiye etti.Biz de siteden arı sütü-bal karışımını almıştık.Şükürler olsun kayınpederim hızla kendini toparladı.Çocuklardaki kullanımını araştırdım.Oldukça iyi referanslar buldum.Çocuklarıma da kullanıyorum.Gerçekten kolay kolay hasta olmuyorlar.
çoluk çocuk ailecek severek tüketiyoruz. - ,
5/ 5
tavsiye ederim.
çok memnun kaldım. - ,
5/ 5
cüneyt bey'in tavsiyesi üzerine aldığım bir kutuyu çocuklarım zevkle tüketti. bu soğuklarda bağışıklık sistemini korumaları açısından çok memnun kaldım.
4.09090909091 Tavsiye et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
 

ARI SÜTÜ BAL KARIŞIM ÜRÜN BİLGİSİ:

10 cc X 20 adet suspansiyon halinde tek içimlik cam şişelerde satılmaktadır.

Türk Gıda Kodeksine uygun olarak ve Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın 17.01.2005 tarih, 16-02747-00011-8 sayılı izni ile üretilmiştir.


SAKLAMA ŞEKLİ:

(-4) dereceden aşağı ve (+25) dereceden yüksek sıcaklıklardan ve ışıktan korunmalıdır. Tercihen buzdolabında muhafaza edilmelidir.

NOT: Ürünümüz geçici bir süre için stoklarımızda bulunmamaktadır.


GÜVENLİK

KURUMSAL
     

Satış,Teslimat ve İade Hakkımızda
Üyelik Sözleşmesi Müşteri Hizmetleri
Satış Sözleşmesi İletişim
Gizlilik ve Güvenlik  
   
   
   

 

Etiketler:  Arı Sütü, Bal, Polen, Organik Bal, Propolis, Kestane Balı, Kaçkar Balı, Karakovan Balı, Bitkisel Yağlar

Bu sitenin içeriği ve görselleri yasal yollarla korunmaya alınmış olup , içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması suç teşkil etmektedir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.