x
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
Facebook Yorumları

Arı Sütü 1kg.

Arı Sütü
Arı Sütü 1kg.
  • Arı Sütü 1kg.
  • Arı Sütü 1kg.
  • Arı Sütü 1kg.
  • Arı Sütü 1kg.
Yorumları Oku (61) | Yorum Yaz
Ürün Fiyatı: 700,00 TL
Havale İle:665,00 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:700,00 TL
- ,
3/ 5
Arı sütü çabuk bozulur nasıl gönderiyorsunuz.
Fiyatı uygun arı sütü - ,
4/ 5
İki senedir arı sütünü kullanıyorum, sürekli ballı çarşıdan satın aldım. Ürün iyi, müşteri ilişkileri mükemmel, intrenetten güvenle alışveriş yapacağınız sitelerden biri.
Kaliteli arı sütü satıyorlar - ,
5/ 5
Geçmiş yıllarda da ballı çarşıdan arı sütü aldım, çok memnun kaldık. Kaliteli arı sütü satıyorlar. Kendilerine hayırlı kazançlar dilerim.
Gerçek arı sütü satışı yapıyorlar - ,
5/ 5
İlk defa ballı çarşıdan arı sütü satın aldım. Eşim doktor olduğu için kendisine gösterdim, o da arı sütünü onayladı. Eşim ve çocuğumla birlikte kullanacağız, umarım memnun kalırız.
Çabuk gönderi, iyi ürün - ,
4/ 5
Siparişim çabuk bir şekilde elime ulaştı.Ürün de çok çok iyi. Tavsiye olunur.
Çok çok iyi - ,
5/ 5
Uzun süredir arı sütü kullanıyorum, ballı çarşıdan satın aldığım arı sütü hem kaliteli, hem de fiyatı uygun. Ben ballı çarşıdan çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.
Fiyatı uygun arı sütü almak isteyenlere - ,
5/ 5
Kaliteli ve fiyatı uygun arı sütü almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Kargo da hızlı bir şekilde elime ulaştı.
Fiyatı uygun arı sütü - ,
5/ 5
Fiyat ve kalite açısından uygun olan arı sütünü çekinmeden alabilirsiniz. Ben ballı çarşıdan sürekli alışveriş yapıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Fiyatı en uygun arı sütü - ,
5/ 5
Sipariş hızlı teslimat, ürün güzel. Tavsiye olunur.
Gerçek arı sütü, uygun fiyat - ,
5/ 5
Fiyatı ve kalitesi uygun olan bu arı sütünü devamlı kullanıyoruz. Sıkıntı yaşamadık çok şükür.
Kaliteli arı sütü, uygun fiyat - ,
5/ 5
Fiyatı ve kalitesi ile kiloluk arı sütünü satın alabilirsiniz.Biz beğeniyoruz.
Sağlam iş yapıyorlar - ,
5/ 5
Ar sütü siparişimi aynı gün kargoya verdiler.Arı sütünü bozulmadan bana düzgün bir halde ulaştırdılar.İşini sağlam ve düzgün yapıyorlar.
Güvenilir ve dürüst satıcı - ,
5/ 5
İki yıl önce anneme arı sütü almıştım.O dönemde hızlı ve sorunsuz olarak siparişimi göndermişlerdi.Arı sütünün faydaları hakkında televizyonda gördüklerimden sonra bu kez kendim için sipariş verdim.Yine aynı titizlik ve süratle ürünümü gönderdiler.Düzgün ürün satan güvenilir site.
Ürün güzel - ,
4/ 5
Teşekkür.
Çabuk teslimat - ,
5/ 5
Siparişimi hızlı bir şekilde elime ulaştırdılar.Gönderdikleri de saf arı sütü.Hızlı teslimat ve gerçek ürün gönderdikleri için teşekkür ederim.
Gerçek arı sütü bu galiba - ,
5/ 5
Farklı firmadan daha önce arı sütü alıp kullandım,pek memnun kalmadım.Ama sekiz aydan beri ballı çarşıdan aldığım arı sütünü kullanıyorum.Gerçek arı sütü bu galiba, zihnim açıldı, spora başladım ve eskisi gibi çabuk yorulmuyorum.
En uygun fiyatlı arı sütü - ,
5/ 5
Fiyat olarak en uygun arı sütünü ballı çarşıda buldum.Ürün de saf ve orjinal.Zaten ballı çarşının sürekli abonesiyim.Kışın polen-bal-arı sütü, yazın da zeytin çiçeği kolonyası alıyorum.
Daha önce arı sütünü çok yüksek fiyattan almıştım - ,
4/ 5
Farklı bir arı ürünleri satıcısından arı sütünü çok pahalı aldım.Ballı çarşının arı sütünü satın aldığımda gördüm ki daha kaliteli ürün ve fiyatı da uygun.
Siparişim çabuk geldi - ,
4/ 5
Arı sütü siparişimi hızlı bir şekilde bana ulaştırdılar.
Arı sütü konusunda çok güvendiğim firma - ,
5/ 5
Daha önce de kendilerinden 250 gramlık arı sütünü almıştım.Çok beğendim.Diğer ürünlerinden hiç denemedim bilmiyorum ama arı sütü çok iyi.Şimdi de kiloluk arı sütü siparişi verdim.Hızlı bir şekilde elime ulaştı.Kendilerine çok teşekkür ederim.
Güvenilir satıcı - ,
5/ 5
Satın aldığım arı sütünü siparişimin ertesi günü teslim aldım.Arı sütü mükemmel, verdiği sözü de yerine getiren bir satıcı.Bu zamanda zor bulunur,kendilerini tebrik ederim.
Saf ve uygun fiyatlı arı sütü almak isterseniz - ,
5/ 5
Altı aydır düzenli olarak ballı çarşıdan almış olduğum arı sütünü kullanmaktayım.Kendimi daha enerjik ve dinç hissediyorum.En önemli derdim uykusuzluktu, geceleri doğru düzgün uyku uyuyamıyordum.Balla karıştırarak kullandığım arı sütü sayesinde uykum düzene girdi.Düzgün ürün ve doğru fiyatla arı sütünü satan ballı çarşıya bu konuda minnetkarlıklarımı sunarım.
Müşteri ilişkileri çok iyi - ,
5/ 5
Arı sütünün yararları konusunda kendilerine o kadar çok soru sordum ki anlatamam.Ancak bütün bu sorularıma sabırla ve iyi niyetle cevap verdiler.Ben de bunun üzerine kendilerine 1kg.arı sütü siparişi verdim. Ürün harika,kargo hızlı, kendilerine teşekkür ediyorum.Bal satın alırken de ballı çarşıyı tercih edeceğiz artık.
Arı sütünün fiyatına bakmayın, içeriğine bakın - ,
5/ 5
Ballı çarşıdan geçen yıl kaçkar balı aldım,çok memnun kaldık. Bu kez arı sütü alalım diye düşündük, internette çok farklı rakamlar bulduk, ama daha önce de alışveriş yaptığımız ballı çarşıdan memnun kaldığımız için arı sütü siparişi verdik. Bir aydır kullanıyoruz, salgın olan gribe bile yakalanmadık. Arı sütü fiyatını baz almayın, içeriğine bakın ve deneyin derim. Teşekkürler.
Arı sütünü bu fiyata bulamazsınız - ,
5/ 5
Fiyat olarak uygun arı sütünü hızlı ve düzgün bir şekilde elime ulaştırdılar.Ballı çarşıda kendisi ile görüştüğüm Cüneyt Bey ve ekibine verdiği bilgilerden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Saygılar.
Saf arı sütü almak isteyenlere tavsiye ederim - ,
5/ 5
Saf arı sütünü sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim aldım.
Termosu ile birlikte arı sütü siparişim sorunsuz elime ulaştı - ,
5/ 5
Termosu ile birlikte siparişini verdiğim arı sütü hızlı ve düzgün bir şekilde elime ulaştı. Arı sütünün hem kendisi hem de fiyatı çok iyi.
Fiyatı uygun arı sütü, sorunsuz alışveriş - ,
4/ 5
Saf ve uygun fiyatlı arı sütü, hızlı ve sorunsuz gönderi. İyi bir satıcı.
Arı sütü ve hızlı gönderi için teşekkürler - ,
5/ 5
Yaklaşık bir buçuk yıldır ballı çarşıdan arı sütü satın alıp düzenli kullanıyorum. Bu sefer sıcak havalarda arı sütüm bitti.Korkarak tekrar sipariş verdim.Ballı çarşı yetkilileri termos içinde en geç iki gün içerisinde bozulmadan gönderme sözü verdiler.Arı sütü siparişimin ertesi günü sorunsuz bana ulaştı. Kendilerine tekrar teşekkür eder, hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
Arı sütünü alınca termosu da hediye verdiler, çok iyi - ,
3/ 5
Bu sıcak havada arı sütünü nasıl gönderirler diye düşünürken, ballı çarşı termos içerisinde arı sütünü gönderdi.Hiçbir problem yaşamadım.Ayrıca termosu da ücretsiz gönderdiler. Daha önce de kendilerinden polen almıştım.İki siparişte de beni üzmediler. Teşekkür ederim.
Arı sütümü hızlı ve sorunsuz teslim aldım - ,
4/ 5
Geçen sena ballı çarşıdan Anatolia bal satın almıştım,çok beğendim. Geçen hafta da arı sütü siparişi verdim, hızlı bir şekilde bana ulaştırdılar. Kesinlikle dürüst ve güvenilir bir satıcı.
Arı sütü siparişi gününde geldi - ,
4/ 5
Fırsat ürünü olarak satın aldığım ürünü hızlı bir şekilde kargo yaptılar. Güzel.
Arı sütünü sorunsuz teslim aldım - ,
4/ 5
Cuma günü verdiğim arı sütünü cumartesi günü termos içerisinde bana sorunsuz ulaştıran ballı çarşı ekibine teşekkür ederim.
Güvenilir arı sütü satıcısı - ,
5/ 5
Uzun süredir saf arı sütü kullanıyoruz. Çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Ayrıca müşterisi ile bu kadar ilgili bir müessese görmediğimi de belirtmek isterim.Hem yararlı ve düzgün ürün satıyorlar, hem müşteri ile bire bir alakadar olyorlar.
Ben de arı sütünü kullanmaya başladım - ,
4/ 5
İnternette birçok sitede arı sütünün yararlarını okudum.Gerçekten mucize bir ürün. Ben de arı sütünden faydalanmak için ballı çarşıdan sipariş verdim. Sorunsuz alışveriş.Teşekkür ederim.
Arı sütünün yararlarından faydalanın - ,
4/ 5
İnternette arı sütü satan birçok firmadan sipariş verdim.Kimi ürünün zamanında göndermedi, kimi ürünle ilgili sorularıma cevap veremedi. Bunların içinde ballı çarşıyı kesinlikle ayrı tutuyorum.Çünkü satın aldığım asrı sütününün saf olduğunu benim aileme olan yararlarını gödükten sonra anladık.Arı sütü satın alırken terddüt etmeyeceğiniz bir adres olan ballı çarşıyı tavsiye ederim.Saygılar.
Uzun zamandır arı sütü kullanıyorum - ,
4/ 5
Yıllardır düzenli olarak arı sütü kullanmaktayım. Arı sütünü satın aldığım yerlede hep sıkıntı yaşadım. Ürünü geç gönderdiler, abuk sabuk paketle gönderdiler. Son üç arı sütü siparişini ballı çarşıdan verdim. Hiçbir sıkıntı yaşamadım çok şükür.Tavsiye ederim.
Arı sütü elimize düzgün ve hızlı ulaştı - ,
4/ 5
Eşim internetten arı sütü siparişini vermiş. Ben internet siparişine pek sıcak bakan birisi değilim. Ancak ürünü söz verdikleri gibi sorunsuz ve hızlı teslim ettiler.Eşim arı sütünün de aradığı saf arı sütü olduğu konusunda bana teyit verdi.Bu hizmeti sunan ballı çarşı ekibine teşekkür ederim.
Hızlı kargo - ,
5/ 5
Ürünü sorunsuz ve hızlı teslim aldım.
Termosunu evde de kullanabilirim - ,
5/ 5
Arı sütünü koruyan termosu evde de kullanmaya başladım. Hem sağlığıma çok iyi gelen arı sütünü, hem de termosunu kullanıyorum.
Termosu da hediye olarak göndediler - ,
5/ 5
İstediğim saf arı sütünü hem hızlı bir şekilde kargoladılar, hem de koruyucu termosunu ücretsiz gönderdiler.Kendilerine hayırlı işler dilerim.
Arı sütünün yararlı olduğunu okumuştuk - ,
4/ 5
Eşimin işi dolayısıyla Rusyada olduğumuz dönemlerde sotimed adlı bir Rus sitesinde arı sütünün yararları hakkında yazılar okumuştuk.Bizi çok etkiledi Ülkemize döndüğümüzde aradığımız saf arı sütünü ballı çarşıda bulduk. Biz çok memnun kaldık, devamlı olarak kullanıyoruz.
Teşekkürler - ,
4/ 5
Sorunsuz teslim aldım.
Arı sütünden memnunum - ,
5/ 5
On aydır ballı çarşıdan arı sütü almaktayım.Üçüncü kez vermiş olduğum siparişi de düzgün bir şekilde gönderdiler.Hem kargo hem de ürün için teşekkürler.
İyi bir ürün - ,
3/ 5
Siparişini verdiğim arı sütünü ertesi gün elime geçecek şekilde gönderdiler, teşekkür ederim.
Dürüst satıcı - ,
5/ 5
Ürün anlatıldığı gibi.Hızlı gönderi.
Aradığım arı sütünü buldum - ,
5/ 5
Uzun zamandır aradığım saf arı sütünü ballı çarşıda buldum.
Karakovan balı ile birlikte harika - ,
3/ 5
Arı sütünü daha önce ballı çarşıdan satın almış olduğum karakovan balı ile karıştırarak kullanıyorum.Kendimi harika hissediyorum.
Uzun zamandır aradığım ürün - ,
3/ 5
Yıllardım kullandığım arı sütünün saf olanını burada buldum.Güvenilir bir satıcı.
Bal ile karıştırıp kullanıyorum.Memnunum... - ,
3/ 5
Balımı da ballı çarşıdan satın alıyorum. Sabahları çiçek balı ile arı sütünü karıştırıp kullanıyorum. Benim alışveriş yaparken en güvendiğim sitelerden biri olan ballı çarşıdaki her ürüne güvenebilirsiniz.
Biz çok faydasını gördük - ,
3/ 5
Arı sütünü balın içerisine katarak hergün düzenli olarak tüm aile kullanıyoruz. Çok şükür grip bile olmadık. Biz çok memnunuz.
Fiyat olarak uygun - ,
4/ 5
Arı sütünün fiyatının birçok siteye göre daha uygun olduğu bu kampanyadan ben de faydalandım. Fevkalade faydasını gördüğüm arı sütünü özellikle yğun tempoda çalışan tüm bayanlara tavsiye ederim, kullanın.
Hızlı gönderi için teşekkürler - ,
5/ 5
Satın aldığım arı sütünü aynı gün kargoya verdiler. Hem de bu sıcaklarda bile arı sütü bozulmadan elime ulaştı. Teşekkürler.
Uykusuzluğuma iyi geldi - ,
3/ 5
Gündüzleri iş yerindeki yoğun tempo ve stresten dolayı akşamları eve bitkin geliyorum. Ama esas sorunum uykusuzluk çekiyorum. İnternette arı sütü-bal karışımının uykusuzluğa iyi geldiğini okudum. Tereddüt ederek arı sütü satın aldım. Evde eşimin memleketten getirdiği bal ile karıştırıp kullanmaya başladım. Akşamları daha rahat uyuyorum çok şükür. Aynı zamanda sabahları yataktan daha enerjik ve zinde kalkıyorum. Uykusuzluk çekenlere tavsiye ederim, deneyin.
Arı sütünü hızlı olarak gönderdiler - ,
5/ 5
Kayınpederim iki ay önce ameliyat oldu.Kendini daha hızlı toparlaması için arı sütü tavsiye ettiler.Bu sıcaklarda bozulmadan nasıl olur diye çok tereddüt ettik.Ballı çarşıdan Cüneyt Bey bizlere arı sütünü satın aldıktan sonra bir gün içinde bozulmadan elimize geçeceği konusunda garanti verdi.Gerçekten termos içinde problemsiz ürünü teslim aldık.İşine ve sözüne bu kadar bağlı olan şirketteki tüm ekibe teşekkürler.
Ballı çarşının hızına diyecek yok... - ,
5/ 5
İzmir gibi sıcak bölgeye arı sütünü sorunsuz ve hızlı gönderen ballı çarşı ekibine teşekkürler.
Babamı hızla iyileştirdi - ,
4/ 5
Arı sütünün faydalarını birçok yerde okuduk.Ancak hiç denememiştik.Prostat ameliyatı olan babamda belki daha hızlı iyileşme sağlarız düşüncesi ile arı sütünü denemeye karar verdik.Düzenli olarak arı sütünü bal ile karıştırıp kullandık.Babam ameliyat sonrası nekahat dönemini hızlı bir şekilde atlatarak eski sağlığına kavuştu.Arı sütünün özellikle yaşlı kişilerin ameliyat sonrasında iyileşmelerine yardımcı olduğu hakkındaki yazılanların doğruluğuna da inandık artık.Şükürler olsun yüce rabbime.
Arı sütü lipit dengemi sağladı - ,
3/ 5
İşyerinde çalışırken kalbime sancılar girmeye başlamıştı.Doktora gittim.Kan tahlili yapıldı.Özellikle kandaki yağlarım yüksek çıktı.Trigliserit değerim 315 ti.Doktor ilaç verdi.Bir dergide arı sütünün lipitlere etkisini okuduğumdan,kullanmaya karar verdim.45 gün sonra kan tahlilimde trigliserit değerim 200 lere düştüğünü gördük.İlaçla beraber arı sütünü kullanmaya devam ediyorum.
Kendimi çok formda hissediyorum - ,
5/ 5
Çalıştığım işyerinde mesai saatlerim çok yoğun ve yorucu geçiyordu.Ek olarak fazla mesaiye kaldığımızda yorgunluktan bitkin oluyorduk.Şefimiz bize arı sütü kullanmamızı önerdi.İki aydır arı sütü kullanıyorum.Artık eve döndüğümde ev işlerine de enerjim kalıyor.Sabahları da daha enerjik ve güçlü kalkıyorum.Yoğun çalışanlara arı sütünü kullanmalarını tavsiye ederim.
Keşke başında deneseydik - ,
5/ 5
Eşimle beş yıllık evliliğimizde çocuğumuz olmadı. İşyerinden bir arkadaşımız arı sütü-polen tavsiye etti.İlk zamanlar çok inanmasam da eşimin de ısrarlarıyla arı sütü-polen karışımını kestane balı içine karıstırarak yemeye başladık.İki buçuk ay sonra yaptırmış olduğumuz üreme testlerinde eskisine göre oldukça iyi değerlere ulaştık.Yüce Rabbimin izni ile bu sefer olabileceğini söyledi doktorumuz.İşyerindeki arkadaşımıza ve ürünleri temin ettiğimiz Ballı Çarşı'ya teşekkür ederiz.
süheyla - ,
3/ 5
arı sütünün faydalarını birçok yerde okudum.özellikle cilt ve saç üzerine olan etkilerinin olumlu olduğunu gördüm.eğer kullanabilirsem faydalı olacağına inanıyordum.buradan siparişini verdim.kullandım.gerçekten arı sütü cildimi pırıl pırıl yaptı.ayrıca kendimi daha zinde ve enerjik hissetmeye başladım.arı sütü satışını yapan ballı çarşıya teşekkürler.
4.39344262295 Tavsiye et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
 

Bütün aile fertlerinin kullanabileceği arı sütü bir kilogramlık ambalajında uygun fiyatı ile stoklarımızda bulunmaktadır.

ARI SÜTÜ KULLANIM ŞEKLİ, DOZU VE SAKLAMA KOŞULLARI:

Arı sütünü iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen yöntem ise; sabah ve-veya akşam saf arı sütünü dilinizin altına alarak yaklaşık 30 saniye tutmak, daha sonra isteğe bağlı olarak bir miktar su ile yutmaktır. Eğer saf haliyle kullanmakta sıkıntı yaşarsanız, bir miktar saf bal ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Birçok arı sütü kullanıcıları da bal ile birlikte isteğe bağlı olarak öğütülmüş keten tohumu, öğütülmüş üzüm çekirdeği gibi takviyelerle destekleyerek kullanmaktadırlar.

Günlük doz olarak yetişkinlerde 8-10 gr.yeterli olmaktadır. Ağır işlerde çalışanlar ve yoğun fiziksel aktiviteler şeklinde spor yapanlar dozu 30 gr.'a kadar çıkarabilirler. Çocuklarda ise yaşa ve doktor tavsiyesine göre yetişkin dozunun 1/4 'ü olarak kullanılmalıdır.

Arı sütü donmuş şekilde 18 ay bozulmadan saklanabilmektedir. Buzdolabında rafta ise 1,5-2 ay bozulmadan durabilir. Kullanan kişi sayısına ve dozuna bağlı olarak, arı sütünüzü haftalık kullanım miktarlarına bölerek ayrı bir kaba aktarabilirsiniz. Geride kalan miktarı da yine derin dondurucunuza koyabilirsiniz. Bu arada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar: 

Arı sütünü kullanırken kesinlikle metalle temas olmamalıdır. Tahta veya plastik kaşık kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca arı sütü ışık görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.


Alerjik bünyesi olanlar özellikle saman alerjisi olanlar kullanmamalıdır.
Arı sütü hakkında detaylı bilgi almak isterseniz lütfen tıklayınız.


Önemli Not: Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi  veya önleme amacı ile kullanılamaz. Ürünümüz gıda takviyesi niteliğinde ek besindir. İlaç olarak tüketilemez. Doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. 

GÜVENLİK

KURUMSAL
     

Satış,Teslimat ve İade Hakkımızda
Üyelik Sözleşmesi Müşteri Hizmetleri
Satış Sözleşmesi İletişim
Gizlilik ve Güvenlik  
   
   
   

 

Etiketler:  Arı Sütü, Bal, Polen, Organik Bal, Propolis, Kestane Balı, Kaçkar Balı, Karakovan Balı, Bitkisel Yağlar

Bu sitenin içeriği ve görselleri yasal yollarla korunmaya alınmış olup , içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması suç teşkil etmektedir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.