Ballı Çarşı Hakkında

Asıl mesleği kimya mühendisliği olan, uzun yıllar sağlık sektöründe değişik kademelerde görev yapmış Cüneyt Uğuroğlu'nun kurmuş olduğu e-ticaret sitesi olan www.ballicarsi.com yeni bir oluşumdur.
Ballı Çarşı kuruluşunun ilk dönemlerinde; Türkiye'mizin muhteşem doğasının bizlere sunmuş olduğu coğrafyada üretilen bal ve diğer arı ürünlerini halkımızın hizmetine sunmak amacı ile yola çıktı. Ülkemizdeki endemik bitki çeşitliliği ve bununla birlikte dünyadaki sayılı arı türlerine ev sahipliği yapan ülkemizde üretilen ballarımız; hem kalite standartları açısından, hem de sağlık açısından dünyada büyük rağbet görmektedir. Üretim potansiyeli olarak dünya dördüncüsü olan Türkiye' de maalesef bal tüketimi diğer ülkelere göre çok düşük kalmaktadır.
Bizler de Ballı Çarşı olarak; balcılığı ve arıları seven, işine gönül vermiş, tecrübeli üreticilerden sertifikalı olarak üretilen bal ve diğer arı ürünlerini temin ederek halkımıza sunmayı bir vazife olarak gördük.
Bizlere ve ürünlerimize güvenerek alışveriş yapan tüm müşterilerimize buradan teşekkür ediyoruz.
Bizler Ballı Çarşı olarak sizden aldığımız bu güveni yıpratmadan, eskitmeden üzerine artılarak koyarak uzun yıllar devam etmeyi planladık.
Planladığımız yolda istikrarlı bir şekilde devam ederken bizlere güvenen değerli halkımız Ballı Çarşı'da  farklı ürünleri de görmek istediklerini defalarca bizlere bildirdiler.
Ballı Çarşı olarak bizler de değerli müşterilerimizi kırmayarak, ülkemizin güvenilir ürün yelpazesine sahip sayılı üretici firmaları ile iletişime geçtik. Bu görüşmeler sonucunda üretim yapan firma ve sahipleri de bizlere güvenerek ürünlerinin Ballı Çarşı'da sergilenmesi ve satışına izin vermişlerdir.
Amacımız; değerli halkımıza temiz, sağlıklı, hijyenik, doğal, kaliteli ve ekonomik ürünleri sunmaktır. Ballı Çarşı 'da satılan tüm ürünler bizler tarafından büyük titizlikle ve defalarca kontrol edildikten sonra sergilenmektedir.

Ballı Çarşı sizlerin vermiş olduğu güven ve destek ile birlikte yükselerek, uzun yıllar boyu  hizmet sunmak için itina ile çalışacaktır.


Sevgi ve saygılarımızla... 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.