x
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
Facebook Yorumları

ORGANİK ÇOCUK ŞURUBU

Ballı Karışımlar
ORGANİK ÇOCUK ŞURUBU
  • ORGANİK ÇOCUK ŞURUBU
  • ORGANİK ÇOCUK ŞURUBU
Ürün Fiyatı: 60,00 TL
Havale İle:57,00 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:60,00 TL
 
Ülkemizde ebeveynler çocuklarımıza düzenli ve yeterli miktarda arı ürünlerini kullandırma yönünde sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sıkıntıların sebeplerinin başında, ülkemizdeki bal üreticisi firmaların arı ürünlerini düzgün ve sağlıklı bir şekilde kombinasyon oluşturmaya çalışmadıklarından kaynaklandığını düşünmekteyiz.
Bu sebepler doğrultusunda bizler; arı ürünlerini sağlıklı ve düzgün bir şekilde bir araya getirme çalışmalarımızı tamamladık.
Özellikle çocuklarımızın bal-arı sütü-propolis tüketimini kolaylaştırmaya yönelik olan organik çocuk şurubunu geliştirdik. 
Bu çocuk şurubumuzda, organik bal, arı sütü ve propolisin çocuklarımızın sağlığına destek olabilmesi için yeterli miktarlarda karışımını oluşturduk.


ORGANİK ÇOCUK ŞURUBU İÇERİĞİ VE KULLANIM ŞEKLİ:

Organik çocuk şurubu %81 oranında organik bal, %10 oranında organik arı sütü, %9 oranında organik propolis içermektedir.
Çocuklarda günlük bir ölçek ( 5ml. ) önerilmektedir.

ORGANİK ÇOCUK ŞURUBU AMBALAJ ŞEKLİ VE SAKLAMA KOŞULLARI:

Karton kutu içerisinde, 100ml.'lik cam kavanozlarda hizmetinize sunulmuştur. Kutunun içerisinde ürün açıklamasını içeren bilgilendirme yazısı ve 5ml.'lik ölçek kaşığı bulunmaktadır.


Ürünlerimiz, “5262 sayılı organik tarım kanunu ve organik tarımın esasları ve uygulanmasına ilişkin yönetmelik” çerçevesinde Almanya merkezli Ceres firması tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Yine aynı firma tarafından Avrupa Birliği yönetmeliği (EC 834/07) normlarına uygunluğu sertifika edilmiştir. Bu sertifikasyon işlemi hem arı kolonisi hem de dolum tesisimiz için gerçekleştirilmiştir.
GÜVENLİK

KURUMSAL
     

Satış,Teslimat ve İade Hakkımızda
Üyelik Sözleşmesi Müşteri Hizmetleri
Satış Sözleşmesi İletişim
Gizlilik ve Güvenlik  
   
   
   

 

Etiketler:  Arı Sütü, Bal, Polen, Organik Bal, Propolis, Kestane Balı, Kaçkar Balı, Karakovan Balı, Bitkisel Yağlar

Bu sitenin içeriği ve görselleri yasal yollarla korunmaya alınmış olup , içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması suç teşkil etmektedir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.